Наша компанія розпочала свою діяльність в 2008 році. Протягом першого року життя ми активно розвивали рух powerball в Україні, тому що самі із задоволенням користувалися цими чудовими кистьовими тренажерами.

Вже у 2009 році ми отримали статус ексклюзивного дилера по powerball в Україні. За останні 10 років ми придбали неоціненний досвід і з гордістю можемо сказати, що більше нас про кистьови тренажери в Україні не знає ніхто :)

Завдяки тісній співпраці з головним офісом в Ірландії (powerballs.com), ми отримуємо усi новинки та необхідні аксесуари одними з перших у світі. Наш офіційний сайт www.powerball.ua вважається кращим в рунеті за кількістю і якістю інформації, як текстової, так і відео.

Основна діяльність нашої компанії - роздрібні та оптові продажі оригінальної продукції Powerball.

Ми також здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування Powerball. Завдяки нашим оглядам на youtube, про тренажери powerball вже дізналися більше 1 млн. користувачів по всій Україні і країнам СНД. Наша мета - популяризація здорового та цікавого способу життя в Україні.

      Ми неодноразово були спонсорами різних заходів, як спортивного, так і розважального характеру на території всієї України.

 

   

Оперативне і якісне обслуговування клієнтів нашого магазину є однією з наших пріоритетних завдань. Ми маємо досить великий досвід в роздрібних продажах, тому що створили і беремо участь у розвитку інтернет-магазину yoyo.ua.

Співробітники наших магазинів намагаються зробити все, щоб Ви отримали якісний, оригінальний товар максимально швидко. Якість продукції для нас не "останнє слово". Ми з гордістю заявляємо, що не займаємося реалізацією підробок оригінальної продукції.

Усі замовлення перевіряються менеджерами перед відправкою, а якщо і відбуваються накладки, ми намагаємося оперативно вирішувати ці питання.

Ми не залишаємо наших клієнтів наодинці з проблемами після продажу. Ви завжди можете звернутися до нас з питанням про куплений товар через форму зворотного зв'язку або на email. Будемо раді відповісти на питання або вирішити проблему.

Якщо у Вас є питання або побажання по роботі нашого сайту, пишіть на support@powerball.ua - вам дадуть відповідь максимально оперативно.

Завжди Вам раді!

Адміністрація Powerball Україна.