Гарантія на оригінальні powerballs - 1 рік.

Що під цим мається на увазі? Якщо не з Вашої вини виходить з ладу ротор, то ми робимо заміну і ремонт за наш рахунок. Терміни гарантійного ремонту близько 3-14 днів. Досить через форму зворотного зв'язку вибрати тему "Гарантійний ремонт" і вказати:

 • номер гарантійного талона;
 • ПІБ покупця;
 • місто покупки;
 • номер телефону для зв'язку;
 • суть проблеми.

Далі необхідно буде вислати powerball Нової поштою в сервісний центр в Одесі. Ми усунемо проблему і надішлемо кистьовий тренажер назад. Витрати з доставки виробу для огляду і ремонту оплачуються покупцем.

УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ, ПЕРЕД ТИМ, ЯК РОБИТИ ЗАПИТ НА РЕМОНТ:

Можливі проблеми з powerball і варіанти їх вирішення:

 1. Лічильник показує у всіх положеннях цифру 0. Рішення: Це гарантійний випадок, заповніть необхідну інформацію і ми замінимо Вам лічильник по гарантії. Також можна спробувати розібрати лічильник і витягнути батарейки на 10 секунд.
 2. Відчутно впала швидкість і навантаження на руку, не розганяється більше 6000 оборотів. Рішення: Можливо, з'явилися тріщини на роторі - гарантійний випадок, замінюється ротор по гарантії.
 3. Powerball шумить голосніше, ніж новий. Це нормально. Принцип роботи powerball заснований на терті, тому допустимий рівень шуму неминучий. Коли кулька новий, шум менше за рахунок того, що деталі ще не притерлися.
 4. Лічильник не показує нічого. Рішення: просто замініть батарейки. Це не гарантійний випадок. Якщо заміна батарейок не допоможе, замінимо лічильник по гарантії.
 5. Powerball шумить голосніше, ніж новий, гірше розганяється. Оскільки все засновано на терті, тренажер шумить згодом голосніше, стирається витратне кільце. Рішення: Щоб зменшити шум, бажано періодично чистити кульку сухою чистою ганчіркою або серветкою від білого нальоту. Якщо чистка не допомагає, необхідно замінити кільце, по якому ходить ротор. Кільце можна придбати в нашому магазині. УВАГА: ганчірка повинна бути абсолютно нової, без залишків жиру.
 6. Powerball скрипить на низьких оборотах. Рішення: Це нормально - майже всі нові Повербол іноді скриплять на низьких оборотах (при зупинці ротора). Це проходить через кілька днів, коли притруться деталі.
 7. Powerball стукає під час обертання. Стук означає падіння. Інших варіантів не існує. Це не гарантійний випадок. Рішення: Вам необхідно буде розібрати Ваш powerball і оглянути частини корпусу на невеликі вмятинки, які утворюються тільки в результаті падіння. Далі необхідно буде замінити пошкодити частину корпусу. Придбати частини корпусу можна в нашому магазині. Альтернативне рішення: дізнатися, хто впустив тренажер і зажадати відшкодувати вартість ремонту.
 8. Я змастив powerball мастилом або в нього потрапила рідина, в результаті цього powerball не розганяти. Це не гарантійний випадок. Рішення: Необхідно позбутися від мастила, ретельно промивши частини корпусу. Також можна спробувати потерти над частинами корпусу нульовою наждачкою, щоб повернути тертя. На жаль, не завжди вдається позбутися від залишків мастила. У деяких випадках допомагає натерти внутрішні частини корпусу (за якими ходить біле кільце) каніфоллю або акуратно пройтися наждачкою нулевкой.
 9. Між ротором і корпусом з'явився люфт. Люфт не з'явилося, він там завжди був :) Це особливість конструкції - це абсолютно нормально.

Перш, ніж відсилати powerball по гарантії, переконайтеся, що він не забруднений і не змазаний. Проведіть чистку powerball. Якщо він почав стукати, переконайтеся, що в результаті падіння не пошкодилися частини корпусу.

УВАГА: ми беремо на себе гарантійні зобов'язання тільки в тому випадку, якщо powerball був куплений в нашому магазині. Ми є офіційним дилером на Україні. Весь товар, куплений не у нас - не потрапляє під нашу гарантію, тому що є або підробкою або контрабандним товаром. Майте це будь ласка на увазі, коли купуєте powerball у приватних осіб або в інших місцях.

 

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ:

Магазин Powerball.ua керується законом України "Про захист прав споживача",

згідно якого будь-який покупець може повернути товар, якщо:

(Уважно прочитайте статтю 9, пункт 1,2,3 Закону "ТЗПС".)
ВАЖЛИВО:

 • товар не використовувався;
 • якщо збережено його зовнішній вигляд (тобто виглядає товар, як новий);
 • збережені всі властивості товару, пломби, ярлики, упаковка;
 • збережений гарантійний талон.

Товар який задовольняє всім перерахованим вище пунктам, можна повернути протягом 14 діб, не рахуючи дня покупки. Покупець бере на себе витрати на доставку товару на склад і комісію банку за повернення коштів самостійно.