НАШЛИ POWERBALL ДЕШЕВЛЕ?

Знайшли powerball дешевше?
Ми є ексклюзивним дилером NSD Powerball в Україні і реалізуємо тільки оригінальні кистьові тренажери powerball. Ми гарантуємо максимально низькі роздрібні ціни на весь модельний ряд powerball. На всю нашу продукцію поширюється гарантія і сервісне обслуговування на території України.

Якщо ви знайшли на території України powerball дешевше, то швидше за все, це не оригінальний powerball:

Зверніть увагу на зовнішній вигляд моделей. Вони повинні виглядати так, як на фотографіях з офіційного сайту powerball.ua або powerballs.com.

Якщо на powerball, який ви хочете придбати є відмінності в написах і шрифті - це підробка. Повірте, вона не стоїть навіть тих малих грошей, які за неї просять. Досить почитати відгуки про підробки на різних сайтах в інтернеті. Підробки powerball не створюють необхідне навантаження на руку, не мають балансу ротора, при тривалому використанні можуть травмувати кисть руки. Розганяються підробки не більше, ніж на 9к оборотів в хвилину. Тривалості життя таких підробок зазвичай не більше 2-х тижнів.

Краще зовсім відмовитися від покупки, ніж засмутити себе або рідну Вам людину низькоякісним підробленим товаром.

Основні підробки на ринку України виглядають таким чином:

 

    Нечистоплотні продавці вставляють відеоролики з оригінальними powerball, а також пропонують взяти участь в конкурсі на максимальне обертання на нашому сайті powerball.ua. Хочемо запевнити, що результати підробок у конкурсах участі не беруть. Та й домогтися високих результатів на таких тренажерах неможливо. Якщо ви бачите товар, як на картинці вище і вас запевняють, що це Powerball - вас обманюють! Якщо продавці запевняють, що підробка нічим від оригіналу не відрізняється, то це також брехня. Як правило, на підробках неможливо домогтися результатів вище 9000 оборотів в хвилину і довго такі підробки не живуть через використання низькоякісних матеріалів і невдалих спроб скопіювати оригінальний powerball.

    Ролик з запуском підробки і оригіналу. Хочу звернути увагу, що ролик з підробкою знятий не нами, а взятий з сайту, який продає підробки. На відео легко почути різницю між підробкою і оригінальним powerball. 

   

Також хочемо зазначити, що Powerball складається з досить складних механізмів, які іноді виходять з ладу. Радимо купувати оригінальний powerball тільки в тих магазинах, які підтверджують наявність офіційної гарантії в Україні. Дізнатися цю інформацію можна за телефонами: 066-10-13-444; 098-10-13-444.

Можливі проблеми: не працює лічильник, тріщини на роторі. Радимо ознайомитися в інтернеті з описами даних проблем перед покупкою тренажера і подумати, чи варто позбавляти себе безкоштовного гарантійного обслуговування. При гарантійному випадку ми виробляємо заміну частин, що вийшли з ладу абсолютно безкоштовно. Усі запчастини є у нас в наявності і ремонт зазвичай займає не більше 2-10 діб.

Так що варто подумати перед покупкою, важлива для Вас гарантія чи ні. Чи важлива для Вас покупка якісного товару, який прослужить не один рік або Вас влаштує дешева китайська підробка, яка вийде з ладу через 2 тижні? Чи варто купувати досить дорогий товар без гарантії?

 

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ЗВ'ЯЗКУ:

(066) 10-13-444

(098) 10-13-444

EMAIL: SUPPORT@POWERBALL.UA