УВАГА! МИ ЗАПУСКАЄМО ЗАКРИТІ РОЗПРОДАЖІ ВІД МАГАЗИНУ POWERBALL.UA

Ви хочете придбати powerball зі знижкою і дізнаватися про супер-акціях від нашого магазину? Тоді наша розсилка з закритими розпродажами для Вас. Залиште email і отримаєте купон на знижку на першу покупку, протягом 1 хвилини.

Що таке закриті розпродажі від powerball.ua: 
 

1. Це спеціальні акції та знижки на певні моделі кистьових тренажерів, які отримують тільки передплатники на цю розсилку. Ці пропозиції Ви ніколи не побачите у магазині. Тільки для передплатників.

2. У розсилці бере участь тільки 50 передплатників. Ми не можемо пропонувати знижки всім, інакше ми збанкрутуємо :) Ми стежимо за розсилкою і видаляємо неактивних передплатників, щоб дати шанс іншим.

3. Листи з пропозиціями будуть приходити приблизно раз в 1-2 тижні. Виставляється обмежена кількість моделей powerball, тому важливо реагувати на них швидко.

4. Ви можете відписатися в будь-який момент за п'ять секунд, натиснувши посилання Відмовитися внизу кожного листаЦікаво? Тоді заповнюйте просту форму і не забудьте перевірити через 2 хвилини поштову скриньку. Після підтвердження розсилки Ви отримаєте перший лист. Там Вас вже чекатиме дещо цікаве :) Не пропустіть наші пропозиції зі знижкою вже на цьому тижні! Зарееструйся за 10 секунд та відвідуй наш магазин тоді, коли у нас є знижки.

Не забудьте перевірити поштову скриньку. Протягом хвилини ми надішлемо Вам перший лист зі знижкою! Якщо Ви не отримали листа, спробуйте через хвилину ще раз, уважно перевіривши дані. Можливо Ви зробили помилку при введенні email. Таке рідко, але трапляється :)