ГРА ПОЧАЛАСЯ
Ракетне паливо для зап'ястя і передпліччя

ШВИДШЕ, МІЦНІШЕ, СИЛЬНІШИЙ, ДОВШЕ
У що б ви не грали, POWERBALL допоможе вам грати краще.

По всьому світу мільйони любителів спорту і професійних спортсменів домагаються відмінних результатів завдяки щоденним тренуванням рук за допомогою унікального кулі Powerball.

Сильніші пальці і руки для кращого захоплення. Сухожилля зап'ястя наливаються могутньою силою, що забезпечує більшу витривалість і більш потужні подачі. Сильні, симетрично розвинені передпліччя для кращого контролю і стабільності. Сталеві сухожилля у всіх відділах руки. Powerball гарантує все це і багато іншого в результаті динамічних і вкрай цікавих изометрических тренувань. Рухайтеся вперед, приєднуйтесь до революції!

ГРАНДІОЗНИЙ ЗАХОПЛЕННЯ

Чи не погрішимо проти істини, якщо скажемо, що більше 80% всіх сучасних видів спорту виграє від посилення захоплення рук в результаті тренувань з швидко обертається тренажером Powerball: чим швидше ви обертаєте куля, тим більший опір створюється і тим сильніше повинні працювати пальці і руки, щоб захоплювати і утримувати тренажер.

ПАЛИВО ДЛЯ ПРЕДПЛЕЧЬЯ

Навіть найбільш треновані і сильні спортсмени добре відчують дію молочної кислоти в своїх передпліччях, коли в перший раз приступлять до інтенсивних тренувань з Powerball. Підвищена витривалість передпліччя грає велику роль в більшості видів спорту, пов'язаних з «махом» рук.

Переоцінка РОЛІ РУК

Незалежно від того, яким видом спорту ви захоплюєтеся і яких успіхів досягли, результати навіть 5-хвилинних щоденних тренувань з Powerball перевершать всі ваші очікування. Ви можете використовувати цей тренажер як інструмент для розминки або для накачування потужних біцепсів і передпліч - в будь-якому випадку, якщо ви займаєтеся спортом, у вас буде вагома причина полюбити Powerball.

ПЕРЕЙТИ ДО МАГАЗИНУ