Пристрій Powerball - це сучасний і унікальний у своєму роді тренажер, створений одночасно для спорту і розваги! Можна з упевненістю сказати, що тренажер PowerBALL - це апарат, якому на сьогоднішній день немає аналогів в світі, його просто нема з чим порівнювати. Один такий маленький спортивний тренажер розвиває відразу сім груп м'язів. Він легко поміщається в руці і виглядає при цьому скоріше як ультрамодний аксесуар, ніж як кистьовий тренажер-еспандер. Виникає цілком логічне запитання: так в чому ж перевага пристрою powerball перед іншими, добре відомими тренажерами?

Перш за все, кистьовий тренажер Powerball з успіхом замінює собою еспандер, важкі гантелі і обридлі нудні тренування. Справа в тому, що навантаження, яку надає Пауербол на руку, часом може досягати до 20-25 кілограм, при цьому швидкість обертання ротора становить більш ніж 15000 обертів на хвилину. Таким чином, Powerball вкрай ефективний як допоміжний тренувальне засіб для поступового збільшення сили м'язів в пальцях, долонях і безпосередньо в руках. Кистьовий тренажер PowerBall помітно покращує кровообіг, зміцнює зв'язки м'язів і призводить до зменшення навіть найважчих наслідків спортивних травм.

Не секрет, що сьогодні дуже багато спортсменів несподівано припиняють займатися своєю професійною діяльністю по одній і тій же неприємною причини - це травми кисті рук. Часом трапляється, що навіть саме інтенсивне лікування медикаментами не допомагає відновити пошкоджену або травмовану руку. В цьому випадку Пауербол допоможе домогтися повного відновлення функціональності руки.
Дійсно, адже ця куля володіє воістину цілющим дією, а все тому, що він дозволяє самостійно контролювати вплив на м'язи. Для того щоб отримати фізичне навантаження, порівнянну з тією, що дає на кожному тренуванні гиря, вагою в 12 і більше кілограм, необхідно всього лише розкрутити тренажер Powerball приблизно до 11000 оборотів в хвилину. Варто зауважити, що для спортсменів, що займаються виключно тренуванням кисті руки, Powerball слід розкручувати, опустивши руку в низ. Якщо ж ви хочете дати максимальне навантаження на плече або передпліччя, тоді найкраще утримувати руку з пристроєм горизонтально. Сьогодні безліч спортсменів, які займаються такими видами спорту, як культуризм, каное, боулінг, альпінізм, мото- і велокрос, фехтування, гольф, гандбол, гімнастика, хокей, карате та дзюдо, стрільба з рушниці, веслування, регбі, лижний спорт, плавання і серфінг, настільний або великий теніс і т.д., віддають перевагу саме кистьовий тренажер. Тільки він в змозі доставити справжнє задоволення від тренування і при цьому абсолютно не займає місця.

Однак не тільки спортсмени встигли по достоїнству оцінити тренажер Powerball. З проблемою так званого «тунельного синдрому» не з чуток знайомі представники таких професій, як дизайнери, програмісти, бухгалтери, секретарі-машиністи і, звичайно ж, музиканти. Всі вони рано чи пізно починають помічати, що в результаті тривалої і напруженої роботи за комп'ютером (або на будь-який інший клавіатурі, струнних інструментах) кисті рук стають вкрай напруженими і досить сильно болять. Якраз для того, щоб ненадовго відволіктися від роботи і дати відпочити своїм змученим рукам і існує кистьовий тренажер Powerball. Таким чином, Powerball - це пристрій, який не тільки допомагає зняти втому в руках або домогтися спортсменам певних результатів без особливих зусиль, але і є чудовим профілактичним засобом для попередження такого страшного захворювання, як артрит.

Кистьовий тренажер Powerball допоможе вам досягти нових перемог, зберегти здоров'я і силу ваших рук. Крім того, він є прекрасним подарунком, адже потримавши його буквально кілька хвилин в руках, ви більше не захочете з ним розлучатися.