ІСНУЄ НОВИЙ СПОСІБ ТРЕНУВАННЯ
Ваші пальці, кисті, зап'ястя і руки відчують різницю з першого запуску Powerball.


МАЛЕНЬКІ ШАРИКИ. ВЕЛИКІ РУКИ
POWERBALL не схожий ні на один з тих тренажерів, які ви вже випробували.
Від кінчиків пальців в кисть через променезап'ястковий суглоб і вгору, вздовж передпліччя до біцепсу, досягаючи самого плеча, - немає жодної м'язи або сухожилля в руці, які уникнути б впливу плавного, але неминучого інерційного опору, створюваного обертовим тренажером Powerball.

Це схоже на стрімкий вихор в руці: чим швидше обертається ротор, тим більше інерційний опір він породжує, і тим сильніше і сильніше доводиться напружуватися вашій руці, поки м'язи не почнуть горіти і «просити», щоб ви зупинилися. І оскільки мова йде про суто изометрическом опорі, вплив Powerball зачіпає майже всю групу волокон в кожній м'язі, гарантуючи, що втома наздожене вас набагато швидше в порівнянні з традиційними методами тренування (менше ніж за 30 секунд, якщо ви дійсно добре розкрутіть Powerball).

Залиште гантелі і по-новому погляньте на свої тренування - маленькі кульки дійсно можуть накачати сталеві м'язи рук.

 

накачування м'язів

Ізометричні вправи 100% ефективні і охоплюють практично всю масу тренованих м'язів. Чим швидше ви обертаєте куля, тим вище навантаження, що змушує накачувати і буквально розриватися руку навіть самого підготовленого бодібілдера чи спортсмена менш ніж за одну хвилину.

ЗМІЦНЕННЯ

Зазвичай ізометричні вправи навантажують м'язи на відміну від сухожиль, прикріплених до цих м'язів. Отже, Powerball може бути корисний для зміцнення, реабілітації та тренування при травмах, отриманих в ході традиційних ізометричних вправ важкої атлетики (наприклад, при утворенні рубцевої тканини навколо ліктьового суглоба).

МИШЧИН ТОНУС

Заняття фітнесом сприяють досягненню різних цілей. Наприклад, 98% жінок хочуть, щоб їх руки виглядали підтягнутими і мали гарну форму, але зовсім не бажають «качати» їх. Вплив змінного опору в ході унікальних изометрических тренувань з Powerball дозволяє жінкам обертати куля повільніше і довше, щоб в результаті домагатися виразних, добре укріплених трицепсів, підтягуючи їх, а не збільшуючи в обсязі.


ПЕРЕЙТИ ДО МАГАЗИНУ