Знайшли powerball дешевше?


Ми є ексклюзивним дилером NSD Powerball в Україні і реалізуємо тільки оригінальні кистьові тренажери powerball.

Ми гарантуємо максимально низькі роздрібні ціни на весь модельний ряд powerball. На всю нашу продукцію поширюється  гарантія 1 рік і сервісне обслуговування на території України.

Якщо ви знайшли на території України powerball дешевше, то швидше за все, це не оригінальний powerball:

Зверніть увагу на зовнішній вигляд моделей. Вони повинні виглядати так, як на фотографіях з офіційного сайту powerball.ua або powerballs.com.

Можливі невеликі зміни в написах на гумці оригінального powerball. Час від часу, RPM SPORTS проводить редизайн зображень.

Якщо у вас є сумніви з приводу оригінальності товару, ви можете звернутися до нас за консультацією, виславши фото на email: support@powerball.ua.

 

Якщо на powerball, який ви хочете придбати є відмінності в написах і шрифті - швидше за все, це підробка. Повірте, вона не стоїть навіть тих малих грошей, які за неї просять. Досить почитати відгуки про підробки на різних сайтах в інтернеті.

Підробки powerball не створюють необхідне навантаження на руку, не мають балансу ротора, при тривалому використанні можуть травмувати кисть руки. Розганяються підробки не більше, ніж на 9к оборотів в хвилину. Тривалості життя таких підробок зазвичай не більше 2-х тижнів.

Краще зовсім відмовитися від покупки, ніж засмутити себе або рідного Вам людини низькоякісним підробленим товаром.

Основні підробки на ринку України виглядають таким чином:

b09e6db3de346eaea4daa3dab21f615d__5__1_.jpg

   

Якщо великими буквами написано щось на кшталт Gyroscope, Gyro, X-Beam, RollerBall, GyroTwister, Knuckleball, Gyro Ball, VGister - це підробки.

Нечистоплотні продавці вставляють відеоролики з оригінальними powerball, а також пропонують взяти участь в конкурсі на максимальне обертання на нашому сайті powerball.ua. Хочемо запевнити, що результати підробок в конкурсах участі не беруть. Та й домогтися високих результатів на таких тренажерах неможливо. Якщо ви бачите товар, як на картинці вище і вас запевняють, що це Powerball - вас обманюють!

Якщо продавці запевняють, що підробка нічим від оригіналу не відрізняється, то це також брехня. Як правило, на підробках можна домогтися результатів вище 9000 оборотів в хвилину і довго такі підробки не живуть через використання низькоякісних матеріалів і невдалих спроб скопіювати оригінальний powerball.

Ролик з запуском підробки і оригіналу. Хочу звернути увагу, що ролик з підробкою знятий не нами, а взятий з сайту, який продає підробки. На відео легко почути різницю між підробкою і оригінальним powerball.

Також хочемо зазначити, що Powerball складається з досить складних механізмів, які іноді виходять з ладу. Радимо купувати оригінальний powerball тільки в тих магазинах, які підтверджують наявність офіційної гарантії в Україні. Дізнатися цю інформацію можна за телефонами: 0661013444.

Можливі проблеми: не працює лічильник, тріщини на роторі. Радимо ознайомитися в інтернеті з описами даних проблем перед покупкою тренажера і подумати, чи варто позбавляти себе безкоштовного довічного гарантійного обслуговування. При гарантійному випадку ми виробляємо заміну вийшли з ладу частин абсолютно безкоштовно. Всі запчастини є у нас в наявності і ремонт зазвичай займає не більше 2-10 днів.

Так що варто подумати перед покупкою, важлива для Вас гарантія чи ні. Чи важлива для Вас покупка якісного товару, який прослужить не один рік або Вас влаштує дешева китайська підробка, яка вийде з ладу через 2 тижні? Чи варто купувати досить дорогий товар без гарантії?

 

Телефони для зв'язку: Моб: 0661013444