Powerball для музикантів

Опубликовано: 06.07.2016

ДУХОВІ, СТРУННІ, КЛАВІШНІ АБО УДАРНІ POWERBALL допоможе вам вдосконалити гру на будь-якому музичному інструменті..

      

   

POWERBALL - МУЗИКА ДЛЯ ВАШИХ вух

Гра на барабані, фортепіано, саксофоні або гітарі вимагає від музиканта сили, координації і спритності пальців і рук. Якщо ви одержимі музикою і хочете навчитися грати на музичному інструменті віртуозно, вам потрібно серйозно підвищити свою витривалість і силу.

У таких випадках Powerball допоможе не тільки істотно зміцнити руки і пальці, але значно поліпшити їх координацію, що згодом дозволить освоїти більш складну техніку гри на музичному інструменті. Більш того, ми гарантуємо, що завдяки цьому чудовому кулі ви зможете спостерігати очевидне поліпшення в навичках гри менш ніж через 30 днів після початку тренувань за умови використання тренажера протягом всього 6-8 хвилин в день.

POWERBALL - ВАША СМЕРТЕЛЬНА МУЗИЧНА ЗБРОЯ

ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОСНОВНОГО розігріву

Гра на ударних інструментах є справжнім викликом для стану кісток, суглобів і м'язів кистей, зап'ясть і передпліч через необхідність робити повторювані і часто дуже сильні рухи. Powerball дозволяє музикантові підготуватися до цих фізичних навантажень шляхом зміцнення сухожиль і посилення кровотоку у всіх відділах руки перед грою, а також допомагає підвищити швидкість, координацію і контроль під час гри.

Енергійніше сольні партії

Швидкі перебори на гітарі - Powerball не тільки забезпечує музикантові значний прогрес у зміцненні рук і пальців, але і допомагає істотно поліпшити їх координацію, роблячи складні техніки гри набагато більш доступними.

0 спритних пальців

Powerball робить пальці сильнішими, що допомагає домагатися кращої координації, контролю, витривалості і спритності під час гри. Посилення кровотоку в руках сприяє зменшенню втоми, завдяки чому руху стають більш точними. Крім того, Powerball сприяє зміцненню тканин, а це перешкоджає розвитку тендиніту внаслідок швидких повторюваних рухів під час гри на клавішних. Таким чином, ви зможете домогтися підвищення швидкості гри, уникнувши при цьому травм.

ПЕРЕЙТИ ДО МАГАЗИНУ

Главное меню

Каталог

Полезные ссылки

Цена
от
до
0 Кошик: 0 грн.
Заказ в один клик