ДУХОВІ, СТРУННІ, КЛАВІШНІ АБО УДАРНІ POWERBALL допоможе вам вдосконалити гру на будь-якому музичному інструменті..

POWERBALL - МУЗИКА ДЛЯ ВАШИХ вух

Гра на барабані, фортепіано, саксофоні або гітарі вимагає від музиканта сили, координації і спритності пальців і рук. Якщо ви одержимі музикою і хочете навчитися грати на музичному інструменті віртуозно, вам потрібно серйозно підвищити свою витривалість і силу.

У таких випадках Powerball допоможе не тільки істотно зміцнити руки і пальці, але значно поліпшити їх координацію, що згодом дозволить освоїти більш складну техніку гри на музичному інструменті. Більш того, ми гарантуємо, що завдяки цьому чудовому кулі ви зможете спостерігати очевидне поліпшення в навичках гри менш ніж через 30 днів після початку тренувань за умови використання тренажера протягом всього 6-8 хвилин в день.

POWERBALL - ВАША СМЕРТЕЛЬНА МУЗИЧНА ЗБРОЯ

ПРИСТРІЙ ДЛЯ ОСНОВНОГО розігріву

Гра на ударних інструментах є справжнім викликом для стану кісток, суглобів і м'язів кистей, зап'ясть і передпліч через необхідність робити повторювані і часто дуже сильні рухи. Powerball дозволяє музикантові підготуватися до цих фізичних навантажень шляхом зміцнення сухожиль і посилення кровотоку у всіх відділах руки перед грою, а також допомагає підвищити швидкість, координацію і контроль під час гри.

Енергійніше сольні партії

Швидкі перебори на гітарі - Powerball не тільки забезпечує музикантові значний прогрес у зміцненні рук і пальців, але і допомагає істотно поліпшити їх координацію, роблячи складні техніки гри набагато більш доступними.

0 спритних пальців

Powerball робить пальці сильнішими, що допомагає домагатися кращої координації, контролю, витривалості і спритності під час гри. Посилення кровотоку в руках сприяє зменшенню втоми, завдяки чому руху стають більш точними. Крім того, Powerball сприяє зміцненню тканин, а це перешкоджає розвитку тендиніту внаслідок швидких повторюваних рухів під час гри на клавішних. Таким чином, ви зможете домогтися підвищення швидкості гри, уникнувши при цьому травм.

ПЕРЕЙТИ ДО МАГАЗИНУ